Fundacja Tęcza

Nasza Misja

Nasza fundacja działa i specjalizuje się w pomocy osobom które zostały poszkodowane, lub jest bardzo duże ryzyko ze zostaną poszkodowane w procesie egzekucji komorniczej majątku.

Kim jesteśmy?

Pogromcy Komorników

Jesteśmy nowoczesną kancelarią, która działa na rynku już od 20 lat. Teraz możemy pomóc Tobie za darmo w ramach działań naszej fundacji. Jesteśmy po to by egzekucja miała godną twarz. Egzekucja pod naszą kontrolą i nadzorem to gwarancja uczciwego procesu egzekucyjnego z korzyścią dla wierzyciela i dłużnika.
Pogromcy Komorników

WEŹ SPRAWY W SWOJE RĘCE

Nie pozwól na sprzedaż swojego majątku za grosze.

Korzystaj z przysługujących Ci praw

Nie bój się napisać skargi na komornika! Sąd to ostoja sprawiedliwości i jest zobowiązany do ochrony Twoich praw.

Wykaż inicjatywę w działaniu

Tylko Sąd może zagwarantować uczciwość w egzekucji i rozpatrzyć Twoją skargę. Nikt po za Tobą nie będzie dbał o twój interes.

Kontroluj działania komornika

Nikt na bieżąco nie kontroluje pracy komorników, jeśli nie napiszesz skargi nikt się nigdy nie dowie o niezgodnym z prawem zachowaniu, nieuczciwości, zaniechaniu.

POTRZEBNA CI POMOC W EGZEKUCJI? ZWRÓĆ SIĘ DO NAS!

Uzyskaj wsparcie profesjonalistów

Jeżeli jesteś wierzycielem, dłużnikiem, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci korzystnie przeprowadzić egzekucję, aby odzyskać dług i nie wyzbyć się majątku za pół ceny. Pomożemy Ci sprzedać korzystnie nieruchomość w egzekucji, po to by zaspokoić jak najwięcej wierzycieli.

Egzekucja to początek nowej drogi w życiu dłużnika. Pomagamy przejść egzekucję bez strat z korzyścią dla wierzycieli.