Dowiedz się komu pomagamy.

Pomagamy Zwykłym Ludziom

Nasza działalność to projekty związane z pomocą zwykłym ludziom, ludziom którzy poprzez rabunkową egzekucję, zagrożenie podstawowych potrzeb życiowych, grożącą utratą dachu nad głową, wpadają w depresję i nie są zdolne do samodzielnego działania.

Każdy przypadek jest inny i podchodzimy indywidualnie do każdego człowieka potrzebującego pomocy.

Kontakt

OCHRONA INTERESÓW WIERZYCIELI

Zapewnij sobie korzystną egzekucję długu

Naszym celem jest ochrona interesów wierzycieli w procesie egzekucyjnym, a co za tym idzie też ochrona praw dłużnika.
Uczciwie przeprowadzona egzekucja to spłacony wierzyciel i zadowolony dłużnik uwolniony z długów.

KOMORNIK = BRAK OCHRONY PRAW DŁUŻNIKA

Nie polegaj na komorniku!

Komornicy ustawowo odpowiedzialni za prowadzenie egzekucji są bezkarni, wykorzystują swój status i wykorzystują powszechną niewiedzę i niezrozumienie procesów egzekucji przez społeczeństwo – zarówno wierzycieli i dłużników – po to aby osiągnąć ZYSK.

Cel komorników to szybka egzekucja bez poszanowania prawa, wierzyciela i dłużnika. Efekt to dłużnik który ma sprzedany majątek w egzekucji, za grosze, za kwotę która nie pokrywa długu. Idąc dalej w ten sposób hoduje się miliony dłużników którzy do końca życia mają dług. Upadłość konsumencka jest dla nielicznych. W konsekwencji setki tysięcy ludzi zostają bez majątku z długami.

KOMORNIK = EGZEKUCJA ZA GROSZE

Straty z egzekucji komorniczej

Rocznie w egzekucjach sprzedaje się, po za kontrolą dłużników ich majątek o wartości ok. 6 mld pln. To olbrzymia kwota uzyskana ze sprzedaży majątku dłużników. Z kwoty tej do kieszeni komorników trafia około 15%, są więc zainteresowani aby majątek został sprzedany szybko i za małe pieniądze, poniżej wartości rynkowej. Zaniżone ceny sprzedaży majątku to strata dla wierzycieli.

Egzekucja zaniża wartość majątku średnio o 40%. Mamy więc proste wyliczenia: 2.4 mld pln, to kwota na jaką rocznie wierzyciele zostają poszkodowani.

Potrzebujesz pomocy z Egzekucją Komorniczą? Zadzwoń!!! + 501 842 442